” Öyle Sevdim Ki Seni ” 27 Eylül’de Vizyona Giriyor

‘ÖYLE SEVDİM Kİ SENİ’ FİLMİ 27 EYLÜL’DE VİZYONA GİRECEK

Bizde merakla bekleyenlerdeniz filmi.. Filmin Konusu Gerçekten Çok Etkileyici..Kimi Zaman güldürücek,Kimi Zaman Sizi Gözyaşlarına Boğacak Bir Dram.. Bunu Fragmanı İzlerkende Anlıyorsunuz..

Toplumsal Bir Gerçeği Yansıtan ve Anlatan Film ” Öyle Sevdim Ki Seni ” 27 Eylül’de Vizyonda..

Film Hakkında : Öyle Sevdim ki Seni Filmin Konusu:

oyle-sevdim-ki-seni-afis_kucuk

Yapımcılığını Medyaton-Nurdan Tümbek Tekeoğlu’nun ve yönetmenliğini Orhan Tekeoğlu’nun yaptığı ‘Öyle Sevdim ki Seni’  fragmanı internet ortamında paylaşılan film 27 Eylül 2013’de seyirci karşısına çıkacak. Senaryosunu da Orhan Tekeoğlu’nun yazdığı ‘Öyle Sevdim ki Seni’, kırık bir aşk öyküsünü anlatıyor.  1906 yılında taş ustası olarak Santa’dan Yalta’ya giden Mustafa Usta’nın torunu Olga, Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla işsiz kalır ve Sarp Sınır kapısı açılınca Trabzon’a çalışmaya gelir. Olga, herkesin Nataşa olarak algılandığı bir dönemde Cemal’in karşısına çıkar. Göç, parçalanan aileler, önyargılar filmin ana konularını oluşturuyor.       

Filmin başrollerini Angelina Jolie’nin Bosna’da çektiği ‘Kan ve Bal Ülkesinde’ filminde oynayan ve Türk seyircisinin Veda dizisinden tanıdığı Alma Terzic ile Türk televizyon dizilerinin yetenekli oyuncusu Oktay Gürsoy üstleniyor. Ukraynalı oyuncu Alina Golovlyova’nın da rol aldığı filmde yılların usta oyuncusu Kayhan Yıldızoğlu, Fatih Dokgöz, Duygu Yıldız ve Tevfik Erman Kutlu gibi oyuncular görev alıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini de yılların deneyimli ismi Ercan Yılmaz üstleniyor.

 

‘Öyle Sevdim ki Seni’ adlı ilk uzun metrajlı filmini çeken yönetmen Orhan Tekeoğlu, 1990’lı yıllarda vuku bulmuş birçok hayat hikayesinden yola çıkarak filmin senaryosunu yazdı. 15 Mayıs’ta Trabzon’da başlanan ve 4 Haziran’da Trabzon-Gümüşhane sınırındaki Santa harabelerinde bitirilen filmin müzikleri ise Selim Bölükbaşı’na ait.

 

Nurdan Tümbek Tekeoğlu ve Orhan Tekeoğlu,  2010 yılında Doğu Karadeniz kadınlarının doğaya karşı verdikleri mücadeleyi anlatan ‘İfakat’ adlı belgesele imza atmışlardı. İfakat belgeseli, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında birçok festivalden de ödül almıştı.

öyle sevdimki seni

ÖYLE SEVDİM Kİ SENİ- UZUN METRAJLI FİLM

Yönetmen-Senaryo

Orhan Tekeoğlu

Yapımcı

Medya Ton

Yrd. Doç. Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu

oyle sevdim ki seni 1

Yürütücü Yapımcı

Taylan Demir

Müzik

Selim Bölükbaşı

Görüntü Yönetmeni

Ercan Yılmaz

oyle sevdimki senii

Oyuncular

Oktay Gürsoy

Alma Terzic

Duygu Yıldız

Tevfik Erman

Alina Golovlyova

Fatih Dokgöz

Yrd. Yönetmen

Şelale Baskıcı

Sanat Yönetmeni

Erdem Özçelik

öyle sevdim ki s

DETAYLI BİLGİ İÇİN:

www.oylesevdimkiseni.com

www.facebook.com/oylesevdimkisenifilm

https://twitter.com/oylesevdimki

http://instagram.com/oylesevdimkiseni

http://www.youtube.com/user/OyleSevdimKiSeni

 oyle sevdim kiiii

 

 

”Öyle Sevdim Ki Seni ” Film Fragmanı

Öyle Sevdim ki Seni Teaser Fragmanı

Leave a Comment