Romantik Komedi 2 ” Bekârlığa Veda ” Şubat 2013 ‘de Sinemalarda..

Romantik Komedi 2 ” Bekârlığa Veda ” Şubat 2013 ‘de Sinemalarda..

 

Cemal Hünal, Sedef Avcı, Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Burcu Kara ve Gürgen Öz’den oluşan oyuncu kadrosuyla gişede başarıyı yakalayan ‘Romantik Komedi 1’in ardından ‘Romantik Komedi 2- Bekarlığa Veda’nın çekimlerine Yaz aylarında Antalyada başlandı ve çekimler İstanbul’da sona erdi..

Yapımcılığını Murat Tokat’ın, yönetmenliğini ise Bu sefer Erol Özlevi’nin üstlendiği film; Antalya, İstanbul Nişantaşı,Beyoğlu Asmalımescid ve Trakya’da çekildi. Filmin iddialı oyuncu kadrosu ikinci filmde de olacak. ‘Romantik Komedi 2 / Bekarlığa Veda’ isimli filmin ince esprileriyle kadın ve erkek ilişkilerine farklı bir gözden bakarken, romantik komedi ile çıtasını yükseltmeyi hedefliyor..

Filmde birde Ajda Pekkan Rol Almış..

Ajda Pekkan, Mahsun Kırmızıgül’ün ricasını kırmayarak yıllar sonra yeniden romantik komedi 2 / Bekarlığa Veda sinema filmi için kamera karşısına geçti.. Çekimleri Esma Sultan Yalısında Yapıldı..

Filmin Başrol Oyuncularından Burcu Kara Twitterde çekimlerin bittiğini ve Gösterim tarhinin 02.Şubat.2013 olduğunu bildirdi..

Heyecanla ve merakla bu ikinci filmi bekliyoruz..

2 Comments

 1. buse diyor ki:

  ne zaman televizyonda çıkıcak

  • Amelie Wagner diyor ki:

   inssallah almanyayada gelir ilkine baktim ama 2 daha gelemedi :(
   türkcem iyi olmaya bilir …almanyada yasadigim icin türkce iyi konusamiyorum

Leave a Comment