Selahattin Dönmez’den Zayıflatan Çay Tarifi

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez 11.12.2012 günü katıldığı Melek Baykal’ın Melek programında hızlı kilo verdiren çay tarifini verdi.. Bende boş durmadım hemen bu muhteşem tarifi aldım ve sizlerle paylaşmak istedim..

 

Selahattin Dönmez’in Zayıflatan Çay Malzemeleri:

1 adet Limon Kabuğunun Rendesi

1 tutam Taze Tarhun otu

1 tutam Taze Adaçayı

1 tutam Kuru  Ihlamur Yaprakları

1 tatlı Kaşığı Kuru Karanfil

Hazırlanışı:

Tüm malzemeleri bir demliğin içerisine konulur.Üzerine kaynamış 2 bardak su ilave edilir ve kapağı kapatılır.5 dakika demlenmeye bırakılır.Ve yemek öğünlerinden önce bir Çay fincanı ile Şekersiz olarak içilir. Afiyet Olsun..

 

Selahattin Dönmez Kilo Verdiren Çay Yapılışı,Selahattin Dönmez’den Zayıflatan Çay Tarifi,selahattin donmez melek baykal ,zayıflatan çay tarifi,zayıflatan çay malzemeleri,yağ yakıcı çay tarifi,zayıflatan çay yapılışı,selahattin donmez melek baykal program tarifleri,selahattin dönmez hızlı kilo verdiren çay,11 aralık melek programından tarifler,selahattin dönmez çay tarifi,selahattin dönmez yağ yakıcı çay tarifi,melek programı selahattin dönmez 11 aralık,melek programı hızlı zayıflatan çay tarifi,selahattin dönmez kilo verdiren cay,11 aralık melek programı selahattin dönmez,selahattin donmez,selahattin dönmez melek yağ yakıcı çay tarifi?Hızlı zayıflamak için çay tarifi?

Leave a Comment