TORO STEAK HOUSE’DA YAZ KEYFİ BİR BAŞKA !

ÇENGEL KÖY IMAG3034

Boğazın incisi Çengelköy’de açıldığı ilk günden itibaren bağımlılık yaratan Toro Steak House, kısa sürede yaz aylarının vazgeçilmez mekanı haline geldi! Muhteşem manzarası ve kendine özgü lezzetleri ile Toro Steak House konuklarının hem gözüne hem damağına hitap ediyor!

ÇELGENKÖY TORO

Toro’dan bir yenilik de, hafta sonlarının vazgeçilmezi “brunch”! Güne iyi başlamanın ilk şartı, keyifli bir kahvaltı… Özellikle hafta sonları ailecek veya dostlarla yapılan kahvaltı keyfi bambaşka… Toro, bu keyfi lezzetli kahvaltı çeşitleriyle harmanlayarak, Boğaz manzarasına karşı sevdiklerinize ve size sunuyor. Çeşitli kahvaltılıkların yanında, özel olarak hazırlanan sıcacık ev yapımı ekmekler kahvaltı keyfini ikiye katlıyor!

Menünün starları ise her zaman ki gibi Steak’ler! Bonfileden hazırlanan, markanın kendi üretimi özel barbekü sosu ve ev yapımı ekmeği ile servis edilen Lokum Burger, zırhlanan bonfilenin lokma haline getirilmesiyle haşlanıp özel üretim acı hardal sos ile sunulan Steak Lokması ve T-Bone Steak restoranın spesyalleri arasında.

toro4

Menüsünde bir çok lezzetli et seçeneğini barındıran Toro, ayrıca kasap hizmeti de vermekte. Özel dry age dolaplarında dinlendirilen özel etler; kuzu kafes, şaşlık, kuzu lokum, Dallas, New York, Toscana gibi çeşitlerden oluşan steak seçenekleriözel üretim sucuklar ve şarküteri ürünleri ile ev yapımı sosları Toro lezzetlerini sofralarınıza taşıyor!

toro6

Anadolu yakasına yeni bir lezzet anlayışı getiren Toro Steak House,  Avrupa yakasında oturan konuklarını da unutmamış. “Hiçbir şey konuklarımızı memnun göndermek kadar keyif verici olamaz.” diyen markanın,  günün her saati VIP tekne hizmeti bulunmakta. Garantili lezzete iki yaka arasındaki eşsiz tekne yolculuğunun keyfini de ekleyen Toro Steak House müdavimleri gün geçtikçe artıyor!

Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşmış denize sıfır taş bir binada hizmet veren Toro, mimarisinin ve eşsiz tatlarının yanı sıra nefes kesen boğaz manzarası ile de göz dolduruyor!  Boğazın göbeğinde bulunan, 200 yıllık geçmişe sahip binanın ilginçte bir hikayesi var. 1800’lü yıllarda fil ambarı olarak kullanılmak amaçlı inşa edilen, 1900’lere geldiğimizde ise renovasyondan geçirilerek isporto fabrikasına dönüştürülen bina bütün ihtişamı ile günümüze kadar gelmiştir.

toro2

Toro Steak House, haftanın her günü 10.00 – 00.00 arası hayattan ve yemekten keyif almayı seven herkese tüm güler yüzüyle kapılarını açıyor.

Toro Steak House,Kuleli Caddesi, No:45/1 Çengelköy-İST.     0216 4225703

 

toro5

Leave a Comment